Jste zde

Domů » Zima

Snowboarding

V Saalbachu si můžete zajezdit i na "prkně"

Freeride v zimě

Lavina na horách
Autor: sgillies

Zimní jízda ve volném terénu v rakouském Skicircusu potěší srdce každého lyžaře a snowboardisty.

"Easy up - Wild down" zní motto Skicircusu Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn.

Všem zimním sportovcům je přístupných na 70 moderních lanovek a vleků, které vás zavezou k fascinujícím svahům s hlubokým sněhem.

Ale i nováčci a děti si tady přijdou na své, mohou si na svazích vyzkoušet první freeridové obloučky, a to vše bez dlouhého stoupání.

Zimní atrakce

Leogang a část Nitro Snowparku

Kromě lyžování na sjezdovkách má rakouský region Saalbach - Hinterglemm - Leogang určitě hodně, co nabídnout i v jiných oblastech sportu a zábavy.

Vezměte ale v úvahu i fakt, že mimo hlavní sezónu nemusí být v provozu opravdu všechny zdejší atrakce!

Snow traily

V celé lyžařské oblasti je nesčetně snow trailů pro malé i velké, skládají se z vlnitých tratí, zatáček a skoků, které slibují hodně rozmanitosti mezi sjezdovkami.

Nightpark

Akce v únoru 2013, 2. část

Krajina oblasti Saalbach - Hinterglemm

European Snowstar

Termín: 20. února 2013
Místo: Lanovka Hochalmbahn 6er, Hinterglemm

Tento nový formát závodů evropské lyžařské federace dostal označení SNOWstar a je to ve své podstatě kombinace slalomu, obřího slalomu, skicrossu a s prvky freestyle pro mladé lyžaře.

Skicirkus a snowparky

Nightpark v Hinterglemmu

Skicirkus Saalbach Hinterglemm Leogang nabízí výborné podmínky nejen pro lyžaře, ale také pro freestylisty a snowboardisty. Pro ně jsou zde připraveny celkem tři výborné snowparky. Nightpark u nově postavené (v létě 2010) lanovky Unterschwarzachbahn v Hinterglemmu, Nitro Snowpark v Leogangu a Learn to Ride Easy Park, stejně jako boardercross na Bernkogelu v Saalbachu. Potěší nejen samotné jezdce, ale také diváky.

Lyžařské a snowboardové školy

Lyžařské a snowboardové školy

Lyžařské a snowboardové školy v Leogangu a Saalfeldenu zajišťují pro začátečníky i pokročilé lyžařské kurzy s vysoce kvalifikovanými pracovníky, aby vám tak umožnily ten skutečně příjemný zážitek pro váš volný čas.

Lyžařské a snowboardové vybavení si zde můžete nejen koupit, ale i zapůjčit. Saalfelden i Leogang nabízejí opravdu širokou škálu obchodů a půjčoven veškerého zařízení, ať už jste milovníky lyžování, snowboardingu, sáňkování nebo zimní turistiky! Pokud byste chtěli strávit klidný romantický večer pouze ve dvou, Saalfelden nabízí kvalitní službu hlídání dětí.

Zimní Saalbach-Hinterglemm

Saalbach-Hinterglemm - okolní krajina

Obec Saalbach-Hinterglemm se nachází v nadmořské výšce 1003 metrů. Je asi z 90% orientována na turistický ruch a patří se svou bohatou nabídkou prázdninových apartmánů a hotelů k těm největším turistickým střediskům v Rakousku.

Stránky